KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13713218
nr 1371 3218
Bo Cronqvist
(f. 1948), Sverige
Oljemålning, Signerad, 1977, " i funderingar". Olja på duk, 45x37cm
Bo Cronqvist, svensk målare och grafiker född i Lund 1948.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 januari 2021
kl 20:47:53
350 kr